YENİ TARAYICINIZ FACEBOOK – ROCKMELT

YENİ TARAYICINIZ FACEBOOK – ROCKMELT

İlk duyurulduğunda büyük yankı uyandıran tarayıcı, artık bütün kullanıcılara açık hemen deneyin !Geçtiğimiz Kasım ayında yeni tarayıcısının özel beta sürümünü yayınlayan RockMelt, teknoloji gündeminde büyük ilgi uyandırmıştı.RockMelt, Facebook gerçek zamanlı beslemeler ve daha dinamik aramayı hedefleyen yeni bir web tarayıcıdır.

Bu güne dek RockMelt tarayıcısını deneyebilmenin tek yolu, bir test (beta) kullanıcısının size davet göndermesiyle mümkün oluyordu. Fakat bu sürüm artık interneti olan tüm kullanıcılara indirmeye açıktır.
Chrome gibi Chromium üzerine kurulu bir tarayıcı olan RockMelt, Chrome gibi yeni güncellemeler hızlı bir şekilde çıkartılıyor. RockMelt’e yapılan büyük eleştirilerden biri ise Chrome’un eklentiler yüklenmiş hali olması şeklinde. Tarayıcı sadece Facebook’u değil günümüzün en büyük sosyal paylaşım ağlarından biri olan Twitter’ı da destekliyor.
Programı kullanabilmek için engellerin kalkması RockMelt’in diğer tarayıcılarla aynı düzeyde olmasını sağlayacak mı bunu hepimiz birlikte öğreneceğiz.

RockMelt tarayıcıyı buradan indirip deneyebilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
YENİ TARAYICINIZ FACEBOOK - ROCKMELT, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

108 Görüntülenme

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

More in BİLİŞİM, Genel (49 of 56 articles)