ADOBE CS6 SATIŞA SUNULDU

ADOBE CS6 SATIŞA SUNULDU

Her biri kendi içerisinde farklı özelliklere sahip olan Adobe programları, CS6 versiyonu ile pazara giriş yaptı.
Adobe, yeni sürümü olan CS6 yazılımını satışa sundu. Geçtiğimiz aylarda beta sürümü yayınlanan yazılımın tam sürümü üzerinde yapılan çalışamalar tamamlandı ve bunun ardından şirket yeni sürüm yazılımını satışa çıkardı.

ADOBE CS6’DA NELER YER ALIYOR?

Adobe’un yeni sürüm yazılımında grafik tasarımı, video düzenleme ve web tasarımı konusunda birtakım yenilikler bulunuyor. Yenilikler arasında dikkat çeken ilk uygulama Adobe Muse oluyor. Kullanıcılar Adobe Muse yazılımı sayesinde kod yazımı yapmadan HTML5 siteleri oluşturabiliyor. Bunun yanında Adobe Mercury Grafik Motoru ile düzenleme hızları daha ileri bir boyuta taşınıyor. Kullanıcılar herhangi bir dosya üzerinde düzenleme yaptıkları anda bu motor sayesinde işlemler daha hızlı bir hal alıyor. Adobe CS6 ile karşımıza çıkan başka bir yenilik ise Content-Aware Patch oluyor. Content-Aware Patch uygulaması seçili olan alanlar üzerinde yamama işlemlerini oldukça kolay bir hale getiriyor. Bulanık efektler meydana getirilmesini sağlayan Blur Gallery, yeni video araçları sunan Intuitive Video Creation uygulaması da yine Adobe CS6 sürümü ile kullanıcılara sunuluyor.

Diğer yandan Adobe yazılımı kullananlar bundan böyle üyelik tabalı bir hizmet olarak sunulan Adobe Creative Cloud ile çalışmalarını bulut yoluyla oluşturabilecek ve internet üzerinden paylaşabilecek.

Windows ve OS X işletim sistemleri ile uyumlu bir şekilde çalışabilen Adobe CS6’nın Photoshop sürümü ülkemizde Türkçe olarak satışa sunulacak. Bunun yanında Photoshop ürününün lisans fiyatı 699 dolar olacak. Tüm programların yer aldığı Adobe yazılım paketinin lisansı ise 2599 dolardan satışa sunulacak. Diğer yandan yazılımın Adobe Creative Clouduygulaması ise aylık 50 dolarlık kullanım ücreti ile hizmete girecek.

Adobe CS6 yazılımı şu an satın alınabiliyor. Siz de Adobe’ın resmi web sayfasından yeni yazılım ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

351 Görüntülenme

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

More in BİLİŞİM, Genel (48 of 56 articles)