Yandex Arama Motoruna Site Ekleme

Yandex Arama Motoruna Site Ekleme

Merhaba değerli arkadaşlarım son zamanlarda internette  ve tv ‘ de rastlamış olduğum giderek yaygınlaşan Yandex arama motoru  Türkçede dahil bir çok dilde yayın yapan oldukça iddialı bir arama motoru olarak hizmete başlamıştır.

Yandex nedir ? Nasıl web sayfanızı Yandex arama moturna eklersiniz bundan bahsedeceğim. 

Yandex Nedir?

İlk bakışta bir arama motoru olarak algılansada google kadar güçlü alt yapıya her geçen gün gelişime açık bir şekilde devam etmektedir. Gmail tarzı bir email serviside olan Yandex Rusya merkezli bir sistemdir. Bu yazımızda daha çok web site ve bloglarınızın Yandex arama motoruna eklemeyi anlatacağım.

Yandex Site Ekle

Google ve bing gibi gelişmiş web yöneticisi bulunan yandexin tüm içeriğinden ve uygulamalarından faydalanmak için ücretsiz bir yandex email hesabına kaydolarak kullanabilirsiniz. Aşağıdaki linkten yandex site ekleme sayfasına ulaşabilir sitelerinizi ekleyebilir ve sitelerinizi yönetebilirisiniz. Eklediğiniz sitelerinize Robots.txt dosyası ayarlayabilirsiniz yada bazı linklerinizi kolayca aramalardan silebilirsiniz.

Yandex Site eklemek için tıklayınız.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

692 Görüntülenme

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

More in Genel, GOOGLE, İNTERNET (42 of 57 articles)