Sinema Sitesi Teması WordPress

Sinema Sitesi Teması WordPress

TEMA KULLANIMI

– Konular Özel Alan İle Eklenmektedir.
– Özel Alana ” videozer ” yazıp embed kodunu ekleyiniz. ( Boyut : 520 * 313 )
– Özel Alana ” videobb ” yazıp embed kodunu ekleyiniz. ( Boyut : 520 * 313 )
– Özel Alana ” part1 , part2, part3 ” yazarak videolarını partlı şekilde ekleyebilirsiniz. Toplamda 12 part ekleyebilirsiniz.
– Özel Alana ” thumbs ” yazıp karşılığına ” Resim Linkini ” koyunuz.
– Özel Alana ” manset ” yazıp karşılığına ” Resim Linkini ” koyunuz. ( Manşet bölümünde görünmesi için )
– Özel Alana ” sectiklerimiz ” yazıp karşılığına ” Resim Linkini ” koyunuz. ( Sizin için seçtiklerimiz bölümünde görünür )

TEMA ÖZELLİKLERİ

– Temada ” header.php ” ile ” header-1.php ” olarak iki tane üst menü kısmı vardır. Bu sayade ana sayfanız ile alt sayfalarınızı ayrı ayrı kontrol edebilirsiniz. Header.php index sayfanızın kontrolünü sağlar. Header-1.php de alt sayfalarınız kontrolünü sağlar.

– Temada ” sidebar.php ” ” sidebar1.php ” ve ” sidebar2.php ” dosyası bulunmaktadır. Bunun amacı sadece istediğiniz bir kategoriyi diğerlerinde ayrı şekilde yönetebilirsiniz. Sidebar.php içinde şu kısımı

PHP- Kodu:
( in_category(’3604′) )

kendinize göre düzenlyebilirsiniz. 3604 yazan yer kategorinizin id sidir. Buraya kendi kategori idinizi yazıp sidebar2.php ye dilediğiniz reklam kodunu ekleyebilirsiniz. Böylelikle sadece istediğiniz kategoride istediğiniz reklamı döndürebilirsiniz.

– Temada ” reklam.php sayfası mevcuttur. Oraya 468*60 ebatında reklam koyarak ana sayfadaki reklamı değiştirebilirsiniz.

DEMO   İNDİR

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

69 Görüntülenme

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>