Kişisel WordPress Teması BK

Kişisel WordPress Teması BK

Kişisel Bloglarınız için hazırlanmış sade,kullanımı kolay ve kod kalabalığından uzak BK Kişisel WordPress Teması hazır..

Peki bu temada nasıl özellikler var diye sorarsanız?

  • Özelleştirilmiş admin paneli sayesinde photoshop bilmenize gerek olmadan tüm tasarıma ve alanlara müdahele edebilirsiniz.(Logo bile dahil  )
  • WordPress kodlarıyla pek haşır neşir olmak istemiyorum diyenler için hazırladığımızdan widget desteği sayesinde sidebarda istediğiniz alanı kendiniz düzeltebilirsiniz.
  • Dinlediğiniz müzikleri yada videoları paylaşmakta zorluk çekmemeniz için,ayrıca kendi playerınızda oynatmak için özel alan destekleri.
  • SEO Bakımından önemli olan özelleştirilmiş ve hızlı arayüz desteği
  • ve daha nicesi..


Demo
Temayı açıkcası benden devamlı “kişisel tema” isteyen arkadaşlar için hazırladım..Tema portfolio tarzından daha öte böyle kişisel yazılarını paylaşmak vs isteyen arkadaşlar için çok daha uygun..Tabi tüm kodlar açık olduğundan dolayı istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz.

TEMAYI HAZIRLAYAN ARKADAŞA TEŞEKKÜRLER

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Kişisel WordPress Teması BK , 5.0 out of 5 based on 1 rating

220 Görüntülenme

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

More in WORDPRESS (1 of 13 articles)