Mobil Site Yapabilirsiniz – GoMo

Mobil Site Yapabilirsiniz – GoMo

Yine bir yenilik ile karşı karşıyayım ve bunu sizlerle paylaşmak istedim. Blog sayfamı kendi mobil telefonum ve birkaç arkadaşın telefonlarında deneyince farklılıklar gördüm. Kimisinde normal kimisinde dağınık. Bunun bir çözümü olmalı deyip araştırırken GoMo ile tanıştım.

Evet Google buna da el atmış. GoMo Google liderliğinde başlayan ve mobil site yapanlara önerile sunabilecek, eksiklerini gösterebilecek bir teknolojidir.  Hayatımıza giren ve artık değişilmez parçamız olan süper bilgisayarlar olarakta zaman zaman bahsettiğimiz mobil telefonlara websitenizi uyumlu hale getirmek için GoMo kullabilirsiniz.

Son zamanlarda mobil internet o kadar ilerledi ve o kadar yol kat etti ki herşeyimizi mobil üzerinden yapar olduk. Tabi bunları yaparken de biz son kullanıcılar her zaman, kullanıcı dostu bir sayfa olsun isteriz. İstediğimize rahatça ulaşalım, hızlı ve bir o kadar da sade olmasını.  Bu yüzden GoMo kullanmanızı tavsiye ederim ki bir çok işletme kendi web sayfalarının mobil üzerinden erişimlerini hızlandırmak son kullanıcıyı yormamak adına bu teknolojiyi kullandıklarını fark ettim.

 

Eğer sizin de bir web sayfanız varsa GoMoMetre kullanarak sitenizin yada sitelerinizin mobil telefonlar üzerinde nasıl görüntülendiğine bakabilirsiniz , yada yapmayı/yaptırmayı düşünüyorsanız GoMo  adresine uğramadan başlamayın. Çünkü gerçekten de süper öneriler veriyor

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

351 Görüntülenme

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

More in Genel, GOOGLE, İNTERNET (31 of 57 articles)