Galatasaray, Yandex İşbirliği ile Dünyada Bir İlke Daha İmza Atıyor

Galatasaray, Yandex İşbirliği ile Dünyada Bir İlke Daha İmza Atıyor

Galatasaray arama motorları dünyasına el atıyor. Şahsi görüşüm bir GALATASARAY’lı olarak böyle yatırımlar ve internet dünyasına açılma konusu marka olarak daha yukarılara taşıyacağını düşünüyorum. Gelelim asıl kulupten yapılan açıklamaya:

Galatasaray Spor Kulübü, dünyanın önde gelen arama motorları arasında yer alan Yandex ile yapacağı işbirliği sayesinde bir ilke imza atarak arama motoru ve internet servis hizmetlerini  “GSYandex” markası ile taraftarımızın hizmetine sunuyor.

Galatasaray Spor Kulübü, Yandex ile yapacağı ‘Resmi Arama Motoru’ anlaşmasının imza töreni, 9 Ekim Salı günü saat 11:00’de Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena  basın toplantı odasında gerçekleştirilecektir.


GSYandex  imza törenine; Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Yandex-Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Ali Yalçındağ, Galatasaray Spor Kulübü 2. BaşkanıAli Dürüst ve Galatasaray Spor Kulübü İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan katılacaklardır.

İmza törenini takip etmek isteyen medya mensupları akreditasyon için bugün en geç saat 18:00’e kadar basinoperasyon@galatasaray.org e-posta adresine başvuruda bulunmalıdır.

Medya mensuplarının bilgisine sunulur.

Galatasaray Spor Kulübü
Program Bilgileri:

Tarih : 9 Ekim 2012, Salı

Yer: Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Basın Toplantı Odası

10.30 Karşılama
11.00 Basın Toplantısı

Kaynak : GALATASARAY Resmi web sitesi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Galatasaray, Yandex İşbirliği ile Dünyada Bir İlke Daha İmza Atıyor, 5.0 out of 5 based on 1 rating

1.062 Görüntülenme

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

More in Genel (17 of 55 articles)