Facebook Sayfa Sahiplerine Güzel Bir Haber

Facebook Sayfa Sahiplerine Güzel Bir Haber

Facebook, sayfalarınıza yönetici ekleme ile ilgili bir yenilik yaptı. Artık sayfanıza yönetici eklerken yetkilendirme yapabileceksiniz. İşte ayrıntılar…

Sayfanıza yönetici eklediğinizde, eklediğiniz kişi sizin yetkinizi alıyor ve dolayısıyla sayfanızı ele geçirebiliyorlardı. Facebook bunların önüne geçmek istiyor.

Artık yetkilendirme sistemi ile sayfanızda yetki vermek istediğiniz kişilere İçerik Yetkilisi, Moderatör, Reklam Veren, İstatistik Analisti gibi yetkileri verebileceksiniz.

Peki yeni eklenen bu rütbelerin yetkileri neler?

İçerik Yöneticisi: Sayfayı düzenleyebilir, Sayfanın adıyla mesaj gönderebilir ve paylaşımda bulunabilir, reklam oluşturabilir ve istatistikleri görebilir.

Moderatör: Sayfadaki yorumları yanıtlayabilir ve silebilir, Sayfanın adıyla mesaj gönderebilir, reklam oluşturabilir ve istatistikleri görebilir.

Reklam Veren: Reklam oluşturabilir ve istatistikleri görebilir.

İstatistik Analisti: İstatistikleri görebilir.

Harika bir haber olduğu ortada, eğer facebook’ta sayfanız varsa ve bu durumdan hala haberdar değilseniz bu özellikten faydalanabilirsiniz ve artık sayfa çalınması gibi durumlarında önüne geçilmiş olacak. Rahatlıkla sayfanıza özel yetkili kişiler ekleyebilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

66 Görüntülenme

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

More in Genel, İNTERNET (34 of 57 articles)