Facebook’tan yok dedirtecek özellik

Facebook’tan yok dedirtecek özellik

Merhaba arkadaşlar, facebook’tan yok daha neler dedirten bir uygulama daha geliyor. Bebek Bekliyor Kategorisi , evet yanlış duymadınız bebek bekliyor :). Facebok yaşam olaylarına uzun bir aradan sonra yeni bir kategori ile geliyor. Bu haberi okuduğum artık Türkiye’deki espirileri ve bu konuda alaylı caps’leri düşünemiyorum.

Yani ne yedip içtiğimize kadar takip etmediğimiz yetmemiş gibi eşimizin, dostumuzun ve arkadaşlarımızın hamile olup olmadıklarını da kendileri yayınladığı anda takip etmemiz mümkün olacak.
Eğer siz de hamile bir Facebook kullanıcıysanız, seçenekler bölümünden “bebek bekliyor” (expecting a baby) kategorisini işaretlemeniz yeterli. Diğer kategorilerde olduğu gibi, bu “olayda” da yer, zaman, fotoğraf, olayın nasıl geliştiği ve olayda emeği geçenler hakkında detaylar ekleyebilirsiniz. Son seçenek biraz manidar olsa da sonuçta bu Facebook’un size tanıdığı doğal bir hak.
Hamilelik duyuruları, kullanıcının Zaman Tüneli’nde belirecek. Ayrıca bu güncelleme de doğum günleri ve diğer “keyifli” haberlerin bulunduğu “kutlamalar” bölümünde yer alacak.

Kaynak :Buradan

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Facebook'tan yok dedirtecek özellik, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

533 Görüntülenme

 

Yoruma kapalı.

More in Genel, İNTERNET (24 of 57 articles)