EA ve XBOX @3 Konferansı | E3 EXPO

EA ve XBOX @3 Konferansı | E3 EXPO

Merhaba arkadaşlar oyun dünyasını takip eden bir arkadaşımla sohbet ederken bugün EA ve XBOX @3 basın konferanslarının olduğunu söyledi ve biraz bu konferans üzerine konuştuk. Belki takip edenleriniz vardır yada takip etmek isteyen olur diye bende buradan bilgilendirmek istiyorum.

Öncelikle konferanslar canlı ve internet üzerinden online olarak izlenebilmektedir. Dili ingilizce olacak ve çevirisi olmayacaktır :) ingilizcesi iyi olan arkadaşlar sıkılmadan izleyebilirler.

İlk olarak EA konferansından bahsedeyim kısaca ; bu yıl ki @3 basın toplantısında Battlefield, Crysis, and Medal of Honor oyunları çerçevesinde önemli duyurular olacaktır.

EA @3 konferansını izlemek için Burayı Tıklayınız. Bu konferansı izleyebilmeniz için verdiğim linke tıkladıktan sonra windows live id’ niz ile oturum açabilirsiniz

Xbox @3 basın konferansına bakacak olursak; Xbox ile eğlencenin ne kadar da şaşırtıcı olduğunu ve getirilen yeniliklerden bahsedecek olduklarını bilmek Xbox konsolonu kullananlar için kaçınılmaz bir fırsat.

Xbox @3 konferansını canlı izlemek için Burayı Tıklayınız açılan web sayfasında geri sayım var o saate göre kendinizi ayarlayabilirsiniz.

 

Sadece bunlarla sınırlı degil bu konferans Nintendo ve  WİİU bunların içinde.

Nintendo ve WİİU için Burayı Tıklayınız.

Şimdiden hepinize iyi seyirler Teşekkürler Ahmet NM.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

87 Görüntülenme

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

More in BİLİŞİM (4 of 8 articles)